Trasa Warszawa – Przemyśl prosto z lotniska Chopina!


Drodzy Pasażerowie! Miło nam poinformować, że AlbatrosBUS oferuje podróżnym swoje połączenie do Przemyśla z Warszawy prosto z lotniska Chopina.

Każdy korzystający z linii lotniczych może wygodnie przesiąść się z samolotu do autobusu.

Trasa Warszawa – Przemyśl prowadzi przez Dworzec Główny w Lublinie.  Kurs jest realizowany codziennie o 8:00.

Nowosć : Za bilet u kierowcy zapłać kartą płatniczą


 Drodzy Pasażerowie, miło jest nam  Was poinformować o nowej funkcjonalności, którą wprowadziliśmy dla Państwa wygody. Od dziś we wszystkich kursach realizowanych przez Albtrosbus możecie płacić za bilety karta płatniczą, u kierowcy jak również gotówką.


Platforma Sindbad


Działamy na rynku polskim od 1992 roku. Nasza działalność polegała głównie na przewozach międzynarodowych, gdzie zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie.
Teraz ruszamy z przewozami po Polsce, by oferować najwyższą jakość naszych usług na rodzimym rynku. Startujemy z trasami Przemyśl - Warszawa - Przemyśl, Przemyśl - Wrocław - Przemyśl, Rzeszów - Katowice - Rzeszów wjeżdżając po drodze do 24 miast Polski.

Nowa funkcjonalność! WYŚLIJ BILET SMSem


Drodzy Pasażerowie, miło jest nam Was poinformować , że od dziś wszyscy zarejestrowani klienci  AlbatrosBus mogą na swoim koncie skorzystać z nowej opcji: WYŚLIJ BILET SMSem. Dzięki niej w każdej chwili po dokonaniu zakupu możecie wysłać bilet w formie SMS, na dowolnie wybrany numer.

Nowa odsłona strony AlbatrosBUS

Drodzy Pasażerowie, od dzisiaj oddajemy do Waszej dyspozycji nowy serwis internetowy, a wraz z nim nowy system zakupów biletów. Dzięki zmianom będą udostępnione dla Pasażerów nowe funkcje oraz udogodnienia. Mamy nadzieję, że nowa odsłona AlbatrosBUS przypadnie wszystkim naszym klientom do gustu.


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.