Drodzy Pasażerowie, miło jest nam Was poinformować , że od dziś wszyscy zarejestrowani klienci  AlbatrosBus mogą na swoim koncie skorzystać z nowej opcji: WYŚLIJ BILET SMSem. Dzięki niej w każdej chwili po dokonaniu zakupu możecie wysłać bilet w formie SMS, na dowolnie wybrany numer.

Nie wybraliście opcji biletu SMS podczas zakupu?  Nic straconego teraz można to zrobić w każdej chwili po zakupie biletu z poziomu swojego konta. Funkcja dostępna jest dla zarejestrowanych użytkowników dokonujących zakupy poprzez swoje konto :).

Korzystając z panelu administracyjnego, zalogowani  użytkownicy mogą więcej – załóż konto i ciesz się dodatkowymi korzyściami.


W tym celu należy zalogować się na własne konto, odnaleźć zamówienie, w którym znajdują się bilety, które chcemy dostać w formie SMS, a następnie wybrać z rozwijanej listy akcję "wyślij bilet SMSem". Następnie należy wpisać numer na jaki chcemy dostać bilet oraz zatwierdzić. Bilet zostanie wysłany. Do każdego biletu można skorzystać z opisywanej funkcji jeden raz.


 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.