Działamy na rynku polskim od 1992 roku. Nasza działalność polegała głównie na przewozach międzynarodowych, gdzie zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie.
Teraz ruszamy z przewozami po Polsce, by oferować najwyższą jakość naszych usług na rodzimym rynku. Startujemy z trasami Przemyśl - Warszawa - Przemyśl, Przemyśl - Wrocław - Przemyśl, Rzeszów - Katowice - Rzeszów wjeżdżając po drodze do 24 miast Polski.


Przewozy międzynarodowe realizujemy we współpracy z największą w Polsce platformą Sindbad. Jeździmy do Anglii, Hiszpanii oraz Francji. Nasi kierowcy przechodzą regularne szkolenia oraz zdobywają umiejętności na bardzo wymagających trasach międzynarodowych. Podróżując z nami możesz liczyć na spokojną, komfortową i bezpieczną jazdę.Na wszystkich trasach jeżdzą autokary, które spełniają najwyższe normy europejskie EURO 4 oraz EURO 5. Na kursach gdzie liczba pasażerów jest niska, podstawiane są najwyższej jakości busy Renault z 2013 roku. O wyposażeniu naszej floty dowiedz się z poniższych ikonek.Wyposażenie autokarów i busów
Darmowy Internet

W każdym pojeździe zapewniamy dostęp do darmowego Wifi (zarówno w autokarach jak i w busach). Zobacz regulamin korzystania.
 
 

Klimatyzacja

Wszystkie autokary oraz busy zaopatrzone są w klimatyzację. Dodatkowo autokary posiadają kilmatyzację strefową.

 
   

Pasy bezpieczeństwa

Każdy autokar oraz bus posiada pasy bezpieczeństwa, które powinny być zapięte przez cały okres trwania podróży.
 

Regulowane fotele

Autokary oraz busy posiadają regulowane fotele. Można je rozłożyć do tyłu, a w autokarach również na bok.

 
   

Gniazda elektryczne

Każdy autokar posiada dostęp do prądu. Jeśli zamierzasz korzystac z gnizadka zgłoś się do kierowcy, który skieruje Cię do konkretnego miejsca.
 

Toalety

W autokarach dostępne są toalety pasażerskie, sprzątane i dezynfekowane przed każdym kursem.

 
   

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.